O Mnie

"Piękno jest w Tobie"

Jestem dyplomowaną kosmetyczką z wieloletnim doświadczeniem, a ta firma powstała z miłości do tego zawodu i was ludzi, z którymi dzielę tę przestrzeń. Moim głównym celem jest perfekcyjna praca oraz miła i rozwijająca atmosfera. U mnie znajdziesz coś dla ciała i dla ducha. Największą satysfakcją jest dla mnie sprawianie wam radości i dobrego samopoczucia poprzez dobrze wykonaną pracę oraz inspirującą rozmowę.

Doświadczenie

Jestem certyfikowaną kosmetyczką i posiadam wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Kosmetologia to moja pasja dlatego nieustannie rozwijam się poszerzając swoją wiedzę na kursach i szkoleniach. Używam tylko produktów najwyższej jakości, abyście czuły się bezpiecznie oraz wychodząc ode mnie mogły liczyć na doskonały efekt za każdym razem.

Najwyższa jakość usług

Niezależnie od tego, czy szukasz manicure, opalania natryskowego, zabiegu na twarz czy stylizacji brwi zawsze korzystam z produktów najwyższej jakości. Produkty na których pracuje są tylko z pewnych źródeł, są to produkty certyfikowane, testowane dermatologicznie, oraz wykazujące najlepszą trwałość i efekt. Wszystkie zabiegi najpierw testuję na sobie.

Bezpieczeństwo

Zabiegi najpierw testuję na sobie. Wszystkie środki do wykonania usług są jednorazowego użytku. Duży nacisk kładziemy na wasze bezpieczeństwo - narzędzia są poddawane procesowi sterylizacji.

Scroll to Top